MEGASOLAR

Sauny Infrared

Sauna INFRARED zwana też sauną na podczerwień to alternatywa dla osób, które mają jakieś przeciwwskazania do korzystania z saun tradycyjnych, wysoko temperaturowych o wysokiej wilgotności. A przecież wszystkim należy się wspomnienie ciepła promieni słonecznych.

Podobnie jak sauna tradycyjna sauna infrared oddziaływuje ciepłem, lecz wykorzystywana w niej energia podczerwieni ogrzewa bezpośrednio ciało, a nie powietrze w pomieszczeniu, dzięki czemu aż 80% energii przenika w głąb naszego organizmu.

W oferowanych przez nas saunach Infrared stosowane są wyłącznie najwyższej klasy systemy termiczne.  Emitują one podczerwień o dł. fali od 1,4 μm do 15 μm, czyli w zakresie najbardziej optymalnym dla poprawy naszego zdrowia.

W zależności od modelu źródłem ciepła podczerwieni są tu:

  1. promienniki ceramiczne,
  2. promienniki kwarcowe Philips,
  3. folia termiczna Infrared.
  • Sprzedajemy wyłącznie sauny nowe, profesjonalne, gwarantujące skuteczność w zabiegach relaksacyjnych, odchudzających i terapeutycznych. Żaden z naszych modeli saun nie jest dostępny w hipermarketach, czy sklepach przemysłowych.
  • Każda z prezentowanych saun może być wyposażona w dodatkowe akcesoria i służyć do sesji aromaterapii, koloroterapii, jonizacji, czy relaksacji przy dźwiękach ulubionej muzyki.
  • Na zakupioną saunę udzielamy gwarancji i zapewniamy serwis pogwarancyjny.
  • Koszty transportu i montażu sauny na terenie całego kraju pokrywa nasza firma.
  • Bezpieczeństwo ich użytkowania naszych urządzeń zapewniają unijne certyfikaty i atesty.

W ofercie posiadamy sauny Infrared gotowe i na wymiar:
Solaria nowe
Solaria używane
Lampy i akcesoria
Wellness & SPA
Sauny ogrodowe
Wykonanie: Damian Kulig
KomentarzePaneleAllegro.pl